Jak zabalit svačinu na cesty?

Cestování může být úmorné a dlouhé, to všichni známe. Co však zaručeně umí rozehnat chmury a špatnou náladu je dobrá svačinka. Co si vzít s sebou na cestu do auta a jak to vše zabalit?

kos_auto_kapsa

Pokud cestujete s rodinou, může taková malá svačinka zabrat klidně celou velkou tašku. Za jednu cestu pak spotřebujeme velké množství igelitových sáčků a dalších jednorázových obalů. U benziny pak vždy vyhazujeme vše, co se za poslední hodiny v autě nashromáždilo, a že je toho hodně. Ale, co když to jde i jinak?

Zjednodušte si cestování autem pomocí svačinových obalů a ubrousků od Magsbags.cz. Pokud se Vaše dítě ptá každých 5 kilometrů, jestli už tam budeme (tak, jako kdysi já :D), připravte si více svačinek. Doporučila bych sáhnout po jednorohlíkovce, která je dělaná přesně na jeden rohlík. Poté je tu Mlska – malá kapsička na drobné zobání, kam můžete dát bonbónky nebo malé kousky ovoce. Rozptýlení v podobě svačinek určitě pomůže vylepšit náladu. 😊

Pokud potřebujete povzbudit i partnera, který řídí již několik hodin bez přestávky (ale vystřídat se samozřejmě nenechá :D), připravte mu na pauzu velkou svačinu. Tady bych sáhla buď po velké svačinové kapse, kam by se nějaký ten řízeček s chlebem určitě vešel. Pokud by byl hlad opravdu velký, zvolila bych svačinový ubrousek, který toho dokáže pojmout opravdu hodně.

To vše bych zabalila do obědové tašky Magsbags, která je praktická, a hlavně snadno udržovatelná. No a pokud by Vám přece jen zbyly nějaké obaly na vyhození, využijte odpadkový koš do auta, který můžete mít jednoduše u sebe.

A to nejlepší na tom je, že po cestě zpátky můžete udělat totéž a nemusíte opět shánět igelitové sáčky, které byste nakonec vyhodili. 😊