Svačinový ubrousek pro malého školáka

Napíšu to rovnou. Svačinový ubrousek je pro malého školáka praktická pomůcka.

svačinový ubrousek pro malého školáka magsbags

Máte vyřešeno, do čeho budete balit svačinky. Pokud pořídíte svačinový ubrousek u nás, už nemusíte přemýšlet nad dalším obalem. Nepotřebujete krabičku, ani jednorázové obaly jako jsou potravinové fólie, igelitové sáčky nebo papírové ubrousky. Náš svačinový ubrousek má našité praktické suché zipy, které udrží zabalenou svačinu hezky pohromadě. Už nemusíte připravovat krabičku a svačinku rovnou strčíte do postranní kapsy aktovky.

Když přijde čas na svačinu, děti si i s jídlem vybalí ubrousek, který poslouží jako prostírání. Naučí se správnému stolování. Ve chvíli, kdy si na lavici rozprostřou ubrousek, jasně vědí, že přichází čas na svačinu. V klidu posedí, nají se a odpočinou si, před další výukou.

Ubrousek nemá jen společenský a estetický význam, je i praktický. Malí školáci si odkládáním nakousané svačiny na ubrousek neušpiní lavici a následně tak udrží i své další pomůcky čisté.

A nemusíte jej nutně používat jen pro balení svačiny do školy. Dobře poslouží i pro vás, nejen při přípravě svačiny do práce, ale i na výlety, cesty autem nebo vlakem. Stačí už jen vybrat ten správný vzor.