Naše účast v soutěži Živnostník roku: Druhé místo ve Středočeském kraji!

Začátkem letošního roku nás oslovila naše paní bankéřka z Monety, zda nám může poslat přihlášku do Živnostníka roku a tím nás nominovat do této soutěže. Přiznám se, chvilku jsem váhala. Kdyby tato nabídka přišla před 4 roky, kdy naše firma stabilně rostla, neváhala bych. Ale po Covidové době, celkovém ekonomickém propadu a nynější situaci na českém trhu jsem si nebyla jistá. Ale proč to nezkusit?

Jak to celé probíhalo?

Vyplnila jsem tedy přihlášku a měla velkou radost, když jsme se koncem léta dozvěděli, že postupujeme do finále Středočeského kraje. Mezi 10 nejlepších živnostníků! Následovaly týdny nervozity a registrace do krajského finále, které proběhlo 25.10. 2023 v hotelu President PRAHA. Já sama jsem zvyklá mluvit o naší firmě a svačinových kapsách nebo chlebouscích téměř všude, ale před porotou a plným sálem je to přeci jen jiný level nervozity a na většině z finalistů byla nervozita opravdu znát. Taková soutěž je skvělá příležitost nejen k ocenění Vaší práce, ale i k prezentaci Vaší firmy a zviditelnění na trhu.

457A8477-C6A8-4701-87BB-158F82D16E27

Už jen účast v krajském finále je obrovský úspěch a celý večer byl velkou inspirací. Osobně se seznámit s dalšími živnostníky a firmami bylo velmi příjemné a celý večer se nesl v duchu dobré nálady. Jsme moc pyšní na to, že můžeme být součástí tohoto skvělého podnikatelského společenství ve Středočeském kraji.

Naše konečné DRUHÉ místo ve Středočeském kraji je ocenění nejen pro nás, ale i pro Vás. Pro naše skvělé zákazníky. Za Vaše nákupy, za podporu, za to že jste s námi.

STC_ZR-2023-Moneta_col-2_RGB

Doufáme, že naším úspěchem budeme motivovat další drobné podnikatele, kteří pro Vás přináší skvělé služby nebo výrobky. A nebo ty, kteří o svém budoucím směřování ještě stále přemýšlí a nemohou se odhodlat začít. Nebojte se a prostě to zkuste. Stejně tak, jak jsme to před více jak 10 lety zkusili my. Někdy to není jednoduché, ale když se povede taková velká věc, jako ocenění v Živnostníkovi roku, je tento pocit k nezaplacení.

IMG_6097